ІСТОРІЯ

Українсько-американське спільне підприємство УАСП ТОВ " КАІС" розпочало свою трейдерську діяльність у 1993 році. Компанія послідовно завойовувала репутацію надійного партнера, як для аграріїв, так і для споживачів сільськогосподарської продукції. Гнучка цінова політика і якісний сервіс стали візитною карткою підприємства на оптовому ринку зернових та олійних культур.

Підприємство співпрацює з багатьма компаніями, які розташовані в різних куточках нашої країни і світу. На сьогоднішній день, довгострокові партнерські угоди з "КАІС" підписали більш ніж 400 виробників, серед яких є і невеликі фермерські господарства, і великі агрохолдинги. Але на цьому компанія не зупиняється, рік за роком збільшуючи кількість ділових партнерів, як вітчизняних, так і зарубіжних.

Компанію "КАІС" відрізняє бездоганна репутація, професіоналізм і прагнення до розвитку ринку сільськогосподарських культур України. Так, у березні 2013 року, в місті Харкові, компанія виступила спонсором круглого столу "Стан озимини і прогноз її виробництва".

Стабільно розвиваючись, розширюючи круг партнерства і наполегливо працюючи, компанія збільшує цей показник із кожним роком.

УАСП ТОВ "КАІС" - це відповідальне і чесне ведення бізнесу, якісний сервіс і любов до своєї справи.