РОСЛИННИЦТВО

Компанія «КАІС» має кілька сільськогосподарських підприємств, об'єднані в агрохолдинг. Основним видом діяльності цих підприємств є - рослинництво. Вирощуються зернові та технічні культури.

Агрохолдинг заснований в 2011 році.

Застосовується інтенсивна технологія вирощування зернових і технічних культур, з використанням новітніх досягнень української та зарубіжної науки, з використанням української та зарубіжної селекції сільськогосподарських культур.

Агрохолдинг створив багато робочих місць для Барвінкового району - це корисне досягнення зі створення робочих місць в депресивному регіоні.

Високопродуктивна техніка провідних світових виробників дозволяє Агрохолдингу домагатися високих показників по врожайності (пшениця на рівні 70-80 ц / га, соняшнику 26-30 ц / га) сільськогосподарських культур, а також досягти якісних показників по класності зерна (основний обсяг 2, 3 клас) .

У 2017 році вся пшениця була продана на Експорт в такі країни як Єгипет, Кіпр та інші, що сприяє притоку валюти в економіку України.

Агрохолдинг несе і соціальну функцію в Барвінківському регіоні, надаючи фінансову благодійну допомогу навчальним закладам (ліцей, школа) а також сільським радам в їхньої діяльності з облаштування життя місцевих громад.

У подальших планах Агрохолдингу розширення земельного банку, і як наслідок створення нових робочих місць.